Багатофункціональний універсальний ніж для нарізки - найчастіше використовується на кухні, і він обов'язково має бути у кожної господині. Лезо виготовлене з нержавіючої сталі, має високу пластичність, дуже довго залишається гострим, стійким до корозії і високих температур. Лезо прикрашене гравіюванням. Ергономічна протиковзна рукоять, виконана з поліпропіленового матеріалу з прогумованими вставками.
| Довжина леза | 17.5 см |
| Ширина леза | 4 см |
| Довжина ручки | 12.5 см |
| Товщина ручки | 2 см |
| Довжина леза | 17.5 см |
| Тип | Ніж універсальний |
| Довжина ножа | 30 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Ніж універсальний |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Повсякденний |
| Довжина ножа | 300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴

