Велика лійка з діаметром горловини 20 см знайде своє застосування для господарських і побутових потреб, підійде для переливання, як великих, так і малих об'ємів рідин. Лійка дає можливість акуратно переливати рідини з однієї ємності в іншу без ризику переливання. Виготовлений виріб у яскравих, красивих кольорах, з якісної пластмаси. Стінки лійки не вбирають у себе сторонні запахи, рівні, гладкі, добре миються мийними засобами. Сама воронка має ергономічну, зручну форму, верхнім краєм є невелика ручка-петелька, яка дає змогу встановлювати, знімати й переносити, лійку, а також зберігати її в підвішеному стані. Підходить для застосування з ємностями, які мають вузькі горловини.
| Вага | 75 г |
| Висота | 20 см |
| Діаметр горлечка | 20 см |
| Діаметр носика | 5 см |
| Довжина носика | 9 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність ситечка для проціджування | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴

