
Ланч-бокс одноразовий із спіненого полістиролу Білий HP9 (150*190*60мм) 1шт
5 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: НФ-00012155
+380 (68) 803-48-90
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бокс для обідів із спіненого полістиролу.
Термостійок, тобто. дозволяє зберегти продукт гарячим та не обпалити при цьому руки.
Розмір, мм: 150*190*60
Ланч бокс із спіненого полістиролу чудово підійде для фасування гарячих страв, гамбургерів та інших продуктів харчування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Альфа Пак |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Спінений полістирол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид одноразового посуду | Ланчбокс |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 190 мм |
| Кількість в пакованні | 250 шт. |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їди |
| Підходить для алкогольних напоїв | Немає |
| Паковання | Поліетиленовий мішок |
| Ширина | 150 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴
