Контейнер виготовлений із харчового пластику. Для надійності збереження вмісту виріб доповнений ручками, які фіксують кришку.
Контейнери для харчових продуктів повністю відповідають санітарно-гігієнічним нормам, що забезпечує їхню необмежену сферу застосування.
Об'єм: 12,5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 137 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 1250 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴

